Modern Penthouse 115m2

Contemporary NY Apartament 111m2
25/04/2019
Apartament Condo 55m2
25/04/2019
Z salonu apartamentu, który prezentujemy, dokładnie widać w jakiej perfekcyjnej architekturze gustujemy :D.
Idziemy teraz w świat monochromatyczny, przygotowany jako tło do późniejszej prywatnej kolekcji modernistycznych obrazów. Czy najważniejsze są tu odcienie barw, rozwiązania, czy materiały? Na pewno wszystko razem. Znacie nasze idealistyczne podejście aby w każdym nowym projekcie było coś innowacyjnego? Tutaj mamy tego przykład.
Gdy wchodzimy do przestrzeni Holu powoli zaczynamy odkrywać założenia. Użyliśmy materiałów i form jako konkretnych doznań. Droga do powstania tej przestrzeni to kilka miesięcy prac projektowych oraz wprowadzania do życia nowych dla nas rozwiązań.
Prace były sprawne, dzięki otwartości inwestora i ciągłemu czuwaniu pracowni nad realizacją. Po raz pierwszy zaprojektowaliśmy np. uchwyty do drzwi przesuwnych a jak widać albo nie widać na zdjęciach z holu, włączniki są wewnątrz pomieszczeń aby nie zakłócać przestrzeni.
W realizacji użyliśmy różnych materiałów takich jak: kamienia od firmy Prodmar, skóra sofy Joop, tkaniny rolet automatycznych Twojerolety.pl, plastik krzeseł oraz spiek stołu od BoConcept, chrom nóg i obudowy słupa żelbetowego, stal polerowana, blaty Staron Samsung , Żywica Novacolor, połysk włączników Berker Hager, szkło przesuwnych systemów Raumplus. W całym mieszkaniu rozwiązany jest także system głośników podtynkowych oraz klimatyzacja, którą obsługuje RefleksChlodnictwo.
Podłogi w nowym wybarwieniu Malmo, powstałym specjalnie dla nas, weszły do seryjnej produkcji a dostarczył je dla nas Citydesign. Widać je częściowo w sypialni przy oknie.
W łazience natomiast mamy użyty Kerroc od firmy Teika oraz tafle brązowego szkła trawionego, przez które wstrzymana było wykończenie łazienki, tak długo negocjowaliśmy te rozwiązanie. Finalnie z wielką klasą!
Na końcu dołączyła do wykonawców Draperia ze ścianami z tkaniny widocznymi w sypialnia. Tkanina sprawiła, że jest mniejszy pogłos i większy komfort dźwięku. Po całej architektonicznej przygodzie uzupełniliśmy sprzęty o TV Loewe, które dostarczył Salon ArtCinema, znajdujący się przy ul. Brackiej w Warszawie, tuż przy budynku Witkac.
Można jeszcze tak długo opowiadać ale przy powierzchni 120m2 jest to historia na długie długie godziny...