Apartament Condo 55m2

Modern Penthouse 115m2
25/04/2019
Modern Apartament 126m2
25/04/2019
Pierwsze mieszkanie o pow. 52m2 znajduje się w jednym z bardziej znanych apartamentowcach ApartamentySolec24 na warszawskim Powiślu.
Jest to jedna z kilku naszych realizacji w tym budynku ale jak zawsze o indywidualnym charakterze.
Zauważcie, że użyte rozwiązania i materiały nawet dla nas na ten czas były nowatorskie. Na wejściu jest niezwykły geometryczny parawan wykonany na zamówienie w Draperia a w łazience mozaika szklana z powłoką chromowaną, bezkonkurencyjna żywica Novacolor. Podłogi w wybarwieniu Berlin dostarczył dla nas Citydesign a tapicerowane łóżko Dormidesign. Mieszkanie w części wejściowej doświetla odbity blask luster montowanych na drzwiach przez firmę Vetro. Czarne lakierowane drzwi z wysokimi opaskami możesz także zamówić w naszej pracowni.
W tym wnętrzu także nie przypadkiem znajduje się myszkamiki, zakupiona przez klientkę na aukcjasztukimlodych w domu aukcyjnym desaunicum. Sztukę polecamy do każdego apartamentu gdzie króluje osobowość :).
Koncepcje, projekt oraz realizację w całości nadzorował Łukasz Podleśny, główny architekt wnętrz i właściciel pracowni THEMETROPOLITAN