Apartament Stadion 52m2

Apartament Intenso
25/04/2019
Apartament Wiking 58m2
25/04/2019
Na końcówkę roku zasługuje prezentacja mieszkania, które z założenia ukierunkowane jest na nowości w rozwiązaniach.
Lokalizacja w jednym z naszych ulubionych budynków Apartamenty Solec 24, gdzie jako jedyne miejsce deweloperskie oferuje apartamenty z widokiem na PGENarodowy daje właścicielom podziwianie codziennie piękna Wisły oraz Stadionu Narodowego, jednego z symboli nowoczesnej Warszawy.
Wśród rozwiązań są ukryte drzwi, flokowane szuflady na zegarki i biżuterię, napinany sufit od Draperia, kontrastowe klamki, ściana z farb dekoracyjnych Nowacolor wykonana przez WallDecor - salon sztukaterii, tapet, farb i tynków dekoracyjnych, szafa podwójnej głębokości na rzeczy wiszące oraz z półkami w części tylnej oraz „dywanowe” ułożenie marmuru pod geometryczną wyspą wykonaną ze Staronu przez Teika.
W całym mieszkaniu jest mega dużo luster i szkła. Lustra są srebrne i grafitowe a szkło czarne od Vetro. To wszystko robi piorunujące wrażenie gdy jesteśmy już w tym wnętrzu.
Całość jeszcze powiększona jest o miejsce do pracy z biurkiem podnoszonym elektrycznie oraz fotelem VANK, a po pracy wypoczywać można na sofie SWING KLER, która była naszym pierwszym zakupem tej marki.
Jak zwykle dużo tego ale zawsze warto bo tylko satysfakcja klientów oraz nasze zaangażowanie daje pełnię sukcesu