WE ARE
THE METROPOLITAN INTERIORS

Profesjonalizm dzięki któremu nasze projekty są odważnie,
z pokładem Indywidualności klienta.

Łukasz Podleśny

CEO Founder

660 937 572


Interior Designers

Contact

Interior Designer


Poniżej przedstawiamy kilka naszych referencji

  • „Powiedz mi, co lubisz?” – od tego pytania zaczęła się moja współpraca z The Metropolitan. Architekt i założyciel pracowni The Metropolitan - Łukasz Podleśny, nie tylko stworzył projekt, którego estetyka idealnie pasuje do mojej, ale także zaproponował wiele innowacyjnych rozwiązań, które sprawiły, że ostateczny efekt przerósł moje oczekiwania i zachwyca do dziś. Indywidualne podejście, profesjonalizm, zaangażowanie, a przede wszystkim otwarty umysł i kreatywność architekta przełożyły się na realizację niezwykle dopracowanego projektu, w którym od 5 lat nie zmieniłabym żadnego, najmniejszego szczegółu.
    Monika Wach
  • Jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu biura sporządzonego przez zespół The Metropolitan. Innowacyjne, interesujące i pełne dobrego smaku pomysły na koncepcje wnętrza.
    WEBWORKERS Sp. z o.o.
  • Wykonawca ŁUKASZ PODLEŚNY ARCHITEKTURA WNĘTRZ wywiązał się z realizacji zadań stanowiących przedmiot umowy z Centrum Projektów Informatycznych w terminach i zgodnie z zakresem oraz wymaganiami określonymi przez Zamawiającego
    CENTRUM CYFROWEJ ADMINISTRACJI